Top image

Beach Volley Vratislavice n. N. z. s.

KONTAKT

Název společnosti: Beach Volley Vratislavice n. N. z. s.
IČ: 228 31 801
č.u. 222 994 2329/0800
jednatel: Jan Kvapil
tel.: +420 728 614 155
E-mail: bv.vratislavice@gmail.com

Sportovní klub BV VRATISLAVICE n. N. z. s. je klub pro mládež, amatéry a veřejnost se zájmem o sport. Vznikl v říjnu 2009.

Vytváříme prostředí, kde mládež i dospělí se potkávají a sportují. Sport by nás měl dělat lepšími. Mravnost, poctivost, čestnost, týmová spolupráce, radost, zábava, sebeúcta i úcta k soupeři, překonávat překážky, odpovědnost, úcta k pravidlům, odvaha, společenství a solidarita, to je naše cesta.

Spolupráci vidíme např. v podpoře naší činnosti (pomoc při dopravě na turnaje, při údržbě areálu...). Nebo možnost věcných darů, které použijeme jako ceny do turnajů, zvýhodněné nabídky k nákupu, kdy si od vás za zvýhodněnou cenu koupíme věcné ceny pro účastníky turnajů, či finanční příspěvky nebo formy vzájemnho zápočtu.

Můžeme nabídnout:

  • Umístění jména vaší firmy na kvalitních beachvolejbalových tílkách - mají je členové klubu a finalisté jednotlivých turnajů (příklady tílka můžete vidět na banneru našeho webu, případně ve fotogaleriích).
  • Umístění reklamních bannerů v prostorách našich kurtů u ZŠ Liberec - Vratislavice n. N. a na sídlišti Vratislavice - cca 5 000 obyvatel.
  • Propagace vaší firmy na dalších materiálech, promomateriálech a organizačních materiálech souvisejících s klubem - umístnění na ZŠ a možnost prezentace na všech školách v kraji a ve všech volejbalových oddílech kraje.
  • Umistění vašeho loga na internetových stránkách klubu www.beachvratislavice.cz s odkazem na vaše webové stránky.

K dispozici v současnosti máme 3 kurty v areálu ZŠ Vratislavice n. N.

ZŠ Vratislavice n. N. je škola, která podporuje sport a beachvolejbalové aktivity.