Regionální

24. 6.2012
Top image

UVEX regionální MČR Liberec – 2. kolo

I o víkendu 23. a 24. června jsme v Liberci měli báječné počasí a tak naše turnaje sledovalo dost diváků, kteří přišli buď přímo za beachvolejbalem nebo se jen slunit a koupat na liberecké přehradě.

V sobotu hráli od 9 hod muži a od 13.30 ženy. V neděli od 9 hod kategorie mix.

V mu...

Zobrazit článek
17. 6.2012
Top image

UVEX regionální MČR Liberec žactva – 2. kolo

1. turnaj přeboru libereckého kraje v beachvolejbalu dvojic v kategorii žáků a žákyň se konal na liberecké přehradě ve čtvrtek 14. 6. 2012 od 10:00 hod.
    Potěšující bylo, že účast dívek i chlapců každoročně stoupá.
    V žákyních se letos přeboru zúčastnili i žákovské reprezentantky ČR v šestkovém volejbalu z TU Liberec – Katka Škodová a Vaňková Karolína, které herně převyšovali ostatní účastnice turnajů. Společně s Adrianou Glaserovou a Nikolou Patzakovou z Beach Volley Vratislavice budou náš kraj reprezentovat příští víkend na MČR žactva.
    Ale zajímavé, vyrovnané a bojovné utkání se hrály v zápasech našich mladších hráček – Kájy Adamcové, Johy Bocheňské, Míši Sémové, Anety Futerové, Jitky Pavlatové a Míši Kocourové.

I v žácích se účast hráčů na turnajích zvyšuje. Celkovým vítězem se stali kluci z Albrechtic, kteří reprezentují sportovní školu v TanvalduJan a Martin Fikarové a Kubrt Šimon.
Na dalších místech skončili zase naši mladší Lukáš Weber a Tomáš Budský.

Fotky jsou ve fotogalerii.

11. 6.2012
Top image

UVEX Regiony MČR - 1. turnaje Libereckého kraje - muži, ženy, mixy

V sobotu a v neděli 9. a 10. 6. 2012 jsme organizovali 1. turnaj Uvex – regionální MČR neboli přebor libereckého kraje v beachvolejbalu na liberecké přehradě Starý Harcov. V sobotu muži hráli od 9 hod, ženy začaly od 13.30 hod, v neděli mixy hrály od 9 hod.
Na oslavu narozenin byla piva Gambrinus a grilovaná kuřecí křidýlka zdarma. A poněvadž nám nikdo nenadával, tak grilovaná křidýlka budeme rozdávat vždy. Pivko ještě neumíme.
6 týmů mužů utvořilo jednu skupinu a byly vidět velmi vyrovnané a zajímavé zápasy. Nakonec jen díky skóre zvítězili Martin Jakubíček s Jirkou Bryknarem. těsně před Tomášem Pastuchem a Františkem Vtípilem. Třetí místo obsadili Míra Stodola s Martinem Noskem, které jsem obdivoval pro jejich nasazení a dravost. Ta ale zdobila většinu párů.
Žen bylo 11 týmů. Po úvodních skupinách všichni šli do pavouka. A ten kdo prohrál v 1.kole pavouka, bojoval ještě o 9. místo. Vítězkami 1. turnaje se až kolem 20 hod staly Nikola Zounková a Ivča Ackermanová. V boji o semifinále porazily Zdenku Mocovou (Mocku) a Lenku Nývltovou. Ve finále si pak poradili s Radkou Pifkovou a Dianou Škvorovou z Rumburka. 3. místo nakonec získali už zmiňované Zdeňka (Mocka) s Lenkou (Nývltka), když porazily nadějné liberecké beachvolejbalové juniorky (Terka Kvapilová a Anička Bartoňová).
V neděli 10. 6. 2012 se hrála kategorie Mixy. Sešlo se celkem 13 dvojic, systém podobný jako u žen (skupiny a pak všichni do pavouka). Celkově zvítězili Bryknarovi, ve finále porazili Bambiho s Endy, 3. skončili Šábrtovi, když porazili Petra (Uhlárik) s Kačkou (Havlíkovou).
Další turnaj se koná v 23. a 24. června na stejném místě – Liberecká přehrada.