Top image

Juniorky v krajském přeboru porazil Turnov

21. 10. 2012

Naše juniorky zahájily krajský přebor v neděli 21. října 2012 turnajem ve Varnsdorfu.

V prvním zápase Vratislavické juniorky porazily domácí Varnsdorf 2:0, následně proti Bižulterii Jablonec si připsaly další výhru 2:0. Stejně jako družstvo Turnova.

Při vzájemném zápase neporažených družstev BV Vratislavic a Turnova byl vidět pohledný volejbal. První set byl po výpadku Vratislavic ve střední části setu plně v moci Turnova. Druhý set naše děvčata dokazovaly, že umí také bojovat a hrát hezký a pohledný volejbal. V rozhodujícím setu rozhodovaly maličkosti a díky několika chybám Vratislavic v koncovce se nakonec Turnov radoval z vítězství 15:13.

Vyrovnanost týmů je nejlepší pozvánkou na další turnaj krajského přeboru, který se koná 2. prosince 2012 právě ve Vratislavicích.