Top image

Krajský přebor starších žákyň - kvalifikace

6. 10. 2015

V neděli 4. října se potkalo 15 týmů libereckého kraje v kvalifikaci krajského přeboru. Hrálo se ve sportovní hale TJ Tanvald na 3 kurtech. V naší skupině jsme postupně porazili Nový Bor B, Frýdlant, pak jsme ztratili set s Varnsdorfem a následně se utkali s Duklou Liberec A o vítězství ve skupině. Zde se důležité hráčky nemohly dostat do herního tempa (hlavně Mráčková) a tak brzy prohráváme o 5 - 8 bodů. Přesto se ještě chytáme a otáčíme stav 13:19 na 23:21. Vítězství je blízko, ale kazíme servis, následná páska pomáhá Dukle, pak i rozhodčí nepřesně rozhoduje v náš neprospěch a následný mečbol Dukly už nedokážeme odvrátit. V druhém setu Dukla vyhrává snadnějí, i když statečně odoláváme jejich výškové, věkové i volejbalové převaze. Hezký zápas, dobrý výkon od všech hráček.Za BV Vratislavice hrály: Kačka Dlouhá, Kačka Mráčková, Nikol Valentová, Nikola Absolonová, Vendy Drechslerová, Wondry Wondráková, Lenka Máchalová, Adri Peřinová, Kačka Škodová, Kíťa Čermáková.