Top image

Starší žákyně páté v kraji

8. 3. 2016

I v posledním turnaji starších žákyň krajského přeboru ve volejbalu jsme na TU Liberec (v Harcově - pro Vendy) potvrdili malý zázrak. Nejmladší a nejmenší, žádná sportovní škola, a přesto získáváme celkové 5. místo z 15 týmů. I když velmi těsně, Turnov má stejně celkových bodů jako my, ale v posledním zápase jsme Turnov porazili 2:1.

V posledním turnaji jsme nejdříve potkali SK Ještědská (volejbalová škola), v prvním setu vedeme 23:18, ale Ještědská šťastně i urputně nakonec set vyhrává. To nás poznamená do druhého setu, který také prohráváme, takže prohra 0:2. V prvním setu proti Bižuterii Jablonci n. N. předvádíme nejlepší náš výkon. Daří se vše. Nicméně fyzicky výborně vybavené dívky z Jablonce nám

zase v druhém setu nedávájí moc šancí a v rozhodujícím tie-breaku se projevuje jejich herní zkušenosti, resp. naše nezkušenosti. Poslední zápas proti Turnovu lámeme silou vůle a nakonec zaslouženě vyhráváme 2:1.

Celkové páté místo je velký úspěch s perspektivou na další ročník soutěže. Zasloužily se: Kačka Mráčková, _Kačka Dlouhá, Nikol Valentová, Vendy Drechslerová, Adri Peřinová, Adéla Wondráková, _Lenka Máchalová, _Kíťa Čermáková, Katka Škodová, _Klárka Hoffmannová.____