Top image

Žákyně v krajském přeboru

22. 2. 2017

V neděli 12. 2. 2017 družstva BV Vratislavice "A" i "B" hrála 4. kolo krajského přeboru st. žákyň.

"Ačko" hrálo v 1. výkonnostní skupině v hale Dukly Liberec. Děvčata bojovala, co jim síly stačily, ale stačilo to jen na těsné porážky s Duklou "B" (1:2) a Mnichovým Hradištěm (0:2). Zápasy byly napínavé a vyrovnané do posledních míčů. Škoda, že jsme Duklu "B" neporazili aspoň v jedné koncovce dalších setů po vítězství v 1. setu. A škoda našeho vedení (24:20) v koncovce druhém setu s Mnichovým Hradištěm.

BV Vratislavice "A": Katka Dlouhá, Katka Mráčková, Nikol Valentová, Adél Wondráková, Terka Resselová, Terka Huberová, Adéla Šálková, chyběla nemocná Adri Peřinová

Fotky "A" týmu najdete zde a ve fotogalerii

Družstvo BV Vratislavice "B" doma ve Vratislavicích pořádala třetí výkonnostní skupinu krajského přeboru starších žákyň. Také v neděli 12. února 2017. I tato skupina byla velmi vyrovnaná a vysledkově zamotaná. Naše holky dokázaly porazit Duklu C a Varnsdorf vždy 2:0 a celkově se umístit na druhém místě ve skupině hned za Novým Borem A, který prohrál jen v prvním zápase 1:2 s Varnsdorfem.

Hodně děkujeme rodičům za výpomoc při občerstvení na turnaji a podporu.

BV Vratislavice "B": Lea Šimůnková, Vendy Mráčková, Adéla Dlouhá, Denisa Franzová, Zuzka Přibylová, Míša Pokorná, Anička Jachanová, Verča Lásková

Fotky našeho "B" najdete zde, fotkyostatních týmů v 3. skupině zde. Fotil pan T. Dlouhý - děkujeme.