Top image

Starší žákyně naposled v ČP

22. 3. 2018

Starší žákyně odehrály poslední turnaj Českého poháru ve volejbalu v krásné sportovní hale v Litomyšli v sobotu 10.3.2018. Naše skupina byla výkonnostně vyrovnaná a tak jsme byli svědky až infarktových zápasů. Nejdříve porážíme Uničov 2:1 (15:13 v tie-breaku), pak prohráváme s domácí Litomyšlí 1:2 také v tiebreaku o dva body (16:18), překvapivě v pohodě porážíme Nový Bor 2:0, vítězíme i nad Mikulova Praha 2:0, slabou chvilku si vybereme v druhém setu s Č. Budějovicemi "B" a vyhráváme jen 2:1. Asi tento poslední ztracený set nás odsouvá na 3. místo** v naší skupině. Při vítězství 2:0 v posledním zápase by to bylo vítězství v celé skupině. Nicméně únava se projevila. Celkově jsme obsadili 56. místo v ČR.

Celkovým vítězem ČP starších žákyň se stala Dukla Liberec, kterou jsme potkávali v krajském přeboru. Gratulujeme.

Za dobrou reprezentaci Vratislavic se zasloužili: Lea Šimůnková, Adél Dlouhá, Kačka Podzimková, Vendy Mráčková, Deni Franová, Zuzka Přibylová, Míša Pokorná, Sára Magdová, Naty Hořejší, Verča Lásková, Danča Glaserová, Eliška Roubalová, Majda Růzhová, trenér Jan Kvapil.