Míčovky

Tréninky (2. - 4. třída): ÚT 16.00 - 17.00, ČT 16.00 - 17.00, vše v ZŠ Vratislavice

20. 10.2012
Top image

První turnaj krajského přeboru - minivolejbal žákyň

19 družstev mladších žákyň z celého libereckého kraje se v sobotu 20. října 2012 sjeli na volejbalový turnaj do ZŠ Ještědské.

Beach Volley Vratislavice zastupovaly dva týmy: "A" Kačka Dlouhá, Káťa Mráčková a Aďa Peřinová, za "B" hrály Terka Kleinerová, Lůca Toločková a Báru Podzimkovou dobře zastoupila Káťa Šolcová.

Tým "B" dva zápasy vyhrál, dva prohrál a k tomu jednou remizovaly 1:1. Což je dobrá výchozí pozice do dalších turnajů, kde by měly nastoupit v druhé nejlepší skupině.

Naše "A" bylo na turnaji jasně nejmladší. Z fotek můžete posoudit, jak těžkou úlohu děvčata měly. Ale bojovaly, hru si užívaly a často byly jen bod od výhry.

Zobrazit článek
14. 10.2012
Top image

Mladší žákyně - první turnaj - sobota 20. 10. - ZŠ Ještěďská

V sobotu 20. října 2012 od 9 hod (sraz ještě upřesníme) na ZŠ Ještěďská je první turnaj trojic v minivolejbalu. Hraje se normální volejbal jen na menší hřiště, první míč nesmí jít přes síť.

Plánuji, že turnaje se zúčastní: Terka Kleinerová, Bára Podzimková, Toločková Lucie, Mráčková Katka...

Zobrazit článek
14. 10.2012
Top image

Platby - evidence

Všechny platby i pohledávky jsou v evidenci, vždy v záložce Beach Vratislavice a v jednotlivých sekcích Míčovky, Kadeti, Juniorky.

Odkazy: Platby míčovky, platby kadeti, platby juniorky.

V případě nejasností nebo nesrovnalostí mě neváhejte ihned kontaktovat.

Děkuji.

Jan Kvapil

Zobrazit článek
3. 10.2012
Top image

Míčovky vítězně v minivolejbalu na Dukle.

V neděli 30. 9. 2012 odpoledne byl velký přípravný turnaj minivolejbalu v hale Dukly Liberec. Účastnila se ho družstva z Dukly Liberec, BV Vratislavice, Mnichova Hradiště, Nového Boru, Mladé Boleslavi a další.

Turnaj měl dvě kategorie vždy tříčlenných družstev – modrý minivolejbal (hraje se volejbal na menší hřiště) a oranžový minivolejbal (kde se míč může chytit, ale odbíjet se musí volejbalovým způsobem).

Celým turnajem oranžového minivolejbalu bez porážky prošlo naše družstvo ve složení Klárka Kulhavá, Katka Dlouhá a Adriana Peřinová. Získali tak zlaté medaile.

V modrém minivolejbalu nás zastupovala jen dvojice Martin Lank a Bára Podzimková, pro zranění se nezúčastnila Terka Kleinerová, ostatní nemohli z rodinných důvodů. Škoda. Přesto bojovali a dobře reprezentovali Vratislavice.

Děkuji zúčastněným rodičům za podporu a pomoc.

Zobrazit článek