Dospělí

24. 6.2012
Top image

Šestkový nároďák - Míša konečně v základní sestavě

V posledním zápase Evropské ligy v řeckém Oriestiadě proti domácím Řekyním nastoupila a až do konce vítězného zápasu hrála naše Míša Kvapilová.
Docela se jí dařilo, byla se 12 získanými body druhou nejúspěšnější hráčkou po Anetě Havlíčkové, jež zatížila konto soupeřek 17 body.

Uvidíme, jestli se...

Zobrazit článek
10. 6.2012
Top image

Evropská liga - Míša s nároďákem v Holandsku

Evropská liga žen, která bude vrcholit v Karlových Varech při Mezinárodním Filmovém Festivalu 5. a 6. 7. 2012 pokračovala druhým turnajem. I po tomto turnaji, tentokrát v Holandsku, jsou naše ženy bez porážky.
V nominaci stále je naše Míša Kvapilová.
Ve fotogalerii je pár fotek – Míša patří k nejmenším smiley.

Zobrazit článek
1. 6.2012
Top image

Míša Kvapilová v nominaci na Evropskou ligu

Členka našeho klubu Michala Kvapilová byla nominována mezi 12 hráček, které odehrají v Brně zápasy Evropské ligy.
Nutno podotknout, že v současném nároďáku jsou 4 dívky, no spíše už mladé ženy, které volejbalově vyrostly v Liberci – nejúspěšnější Helča Havelková, naše Míša Kvapilov...

Zobrazit článek
27. 5.2012
Top image

Michala Kvapilová v šestkové reprezentaci

Míša Kvapilová, členka našeho Uvex Top Teamu Beach Volley Vratislavice, přes zimu hrála šestkový volejbal v Olympu Praha. Rychle se stala členkou základní sestavy a nakonec odehrála 95% všech zápasů v extraligové lize 2011/2012.
Olymp Praha celkem suverénně došel v ženské extralize až do fi...

Zobrazit článek
5. 4.2010
Top image

Ideastav extraliga - Finále Praha Pankrác 2010

Na finálovém turnaji halové sezony beachvolejbalu byla i členka našeho klubu, Míša Kvapilová. Hrála v páru s Karolínou Řeháčkovou z Bison Klubu Praha.

V nejdůležitějším zápase turnaje - ve čtvrtfinále - prohrály těsně v tie-breaku s pozdějšími finalistkami ze Slovenska Michalovičovou a Cizmarovo...

Zobrazit článek