Dospělí

Open tréninky s naším trenérem na našich beach kurtech - ČT 18 - 19.30 hod (květen - září)

28. 7.2012
Top image

Míša Kvapilová v tisku

Míša Kvapilová v tisku.

Zobrazit článek
18. 7.2012
Top image

1st European Universities Games - je to tam!!!

O další úspěch českého ženského beachvolejbalu se zasloužily Míša Kvapilová a Karolina Řeháčková. Míša a Kája z Vysoké školy ekonomické v Praze zvítězily na 1.Evropských hrách univerzit v Cordobě.

V semifinále (začátek v 8 hod) s Polkami z Katowic Míša s Kájou vyhrály 2:1 (-19;15;5), kdy v tie-breaku už jasně dominovaly 15:5. Potom zbýval poslední zápas turnaje, finále.

Tam se celkem překvapivě místo domácích Španělek dostaly Polky z Varšavy.

V hezké finálové atmosféře naše holky podaly perfektní výkon a oproti čtvrtfinále, kde zvítězily až v tie-breaku 15:13, tentokrát jasně dominovaly 21:13, 21:14.

Navíc Míša z našeho BVV byla vyhodnocena jako nejlepší blokařka turnaje a ještě i nejužitečnější (MVP – nejvyšší ohodnocení) hráčka turnaje.
Absolutorium zaslouží i Karolina, perfektně podávala, skvěle bránila v poli i na síti, bezchybně a tvrdě útočila. Když k tomu děvčata přidaly zdravé povzbuzování a vzájemnou týmovou podporu v každém utkání, nebylo divu, že nakonec celý turnaj vyhrály.

Fotky z semifinále a finále ve fotogalerii.

Zobrazit článek
17. 7.2012
Top image

1st European Universities Games - jsme v semifinále!!

Diváci a hráči ostatních týmů hodnotili čtvrtfinálový zápas Míši Kvapilové a Karoliny Řeháčkové s Polským univerzitním týmem z Varšavy jako zatím nejhezčí a nejnapínavější zápas zatím z celého beachvolejbalového turnaje žen.

Rádi souhlasíme, protože jsme nakonec vyhráli 2:1, v tie breaku 15:13.

Už úvodní set po velmi napínavém průběhu skončil 23:21, druhý set vyhrály Polky 21:17 a ve třetím setu se zase rozhodovalo až v posledních míčích, kde naše děvčata byla odvážnější při rozhodujících úderech.

Semifinále hrajeme zítra, ve středu 18. 7. už v 8 hod ráno.

Zobrazit článek
17. 7.2012
Top image

1st European University Games - pavouk

V pavouku jsme měli první kolo bye (volný los) a tak jsme rovnou naskočili do druhého kola, kam postoupily Rakušanky z Vídně.

Zápas to byl vcelku dramatický, ale Míša s Kájou vždy měly tak trochu navrch. A když se zase velmi dobře povzbuzovaly, byly soustředěné, tak i přes medical timeout soupeře,...

Zobrazit článek
17. 7.2012
Top image

1st European University Games - skupiny

Skupiny se začaly hrát v sobotu 14. 7. 2012 a my jsme jako prvního soupeře měli Švýcarky z Univerzity Curich. Neměli jsme vážnější problémy a to se týkalo i nedělního ranního zápasu s Chorvatkami z Univerzity Záhřeb a v obou zápasech jsme celkem hladce zvítězili. Děvčata se vcelku rychle sehrála a p...

Zobrazit článek