Dospělí

Open tréninky s naším trenérem na našich beach kurtech - ČT 18 - 19.30 hod (květen - září)

14. 4.2013
Top image

Olymp Praha v Přerov - rozhodující zápas

Rozhodující pátý zápas na hřišti Olympu by měl v pondělí začít ve 20:10, přímý přenos plánuje ČT Sport. Plánuji opravdovou fanouškovskou podporu.

Zobrazit článek
29. 3.2013
Top image

Olymp Praha (Michala Kvapilová) jsou v semifinále extraligy

Tak stejně jako Dukla Liberec v mužské extralize, tak Olymp Praha v ženské jsou v semifinále. Na Olympu hraje Míša, která nás občas trénuje nebo trénuje s námi. A beach sezónu hraje za BV Vratislavice.

No i když to vypadá jako snadné vítězství, tak snadné to nebylo - http://www.olymppraha.cz

Zobrazit článek
20. 3.2013
Top image

Michala Kvapilová nejvíce bodující hráčka extraligy

Letošní ročník UNIQA Extraligy žen má za sebou dvě etapy. Díky statistikám z jednotlivých zápasů mají fanoušci skvělý přehled. Pojďme se tedy podívat, jaké hvězdyženská extraliga v jednotlivých činnostech.

Nejvíce bodující hráčkou UNIQA Extraligy žen je hráčka PVK Olymp Praha Mic...

Zobrazit článek
19. 3.2013
Top image

Halové mistrovství ČR - beachvolejbal ženy

Na Pankráci, kde to většina z nás dobře zná, probíhalo o tomto víkendu (16. - 17. 3. 2013) halové mistrovství ČR v beachvolejbalu žen. Kromě světové dvojice Maki a Kiki (Kolocová, Sluková), které se připravují v Jihoafrické republice, se turnaje zúčastnila většina špičkových hráček beachvolejbalu. Vůbec nevím, jak Hanka Klapalová (hrála na OH s Lenkou Háječkovou), zda a s kým bude hrát. Do letní sezóny ještě přibydou některé hráčky z šestkového volejbalu (také naše Michala Kvapilová s Kájou Řeháčkovou).

A letos to bude hodně zajímavý rok - většina dvojic (mimo reprezentačních Maki s Kiki a Bonnerové s Hermannovou), které znám a které chtějí být v ČR na špičce beachvolejbalu, změnily složení.

Titul halového Mistrovství ČR získala nová dvojice Eliška Gálová a Šárka Nakládalová. Porazily ve finále reprezentační a podporovanou dvojici Martina Bonnerová, Bára Hermannová. Třetí byly Terka Vaňková a Míša Vorlová. Tak uvidíme v létě.

Turnaje, respektive kvalifikace na turnaj, se zúčastnila i naše nově sestavená juniorská dvojice Terka Kvapilová a Katka Škodová. Konečné 27. místo v ženské top konkurenci lze hodnotit perspektivně. Holky spolu hrály poprvé, Katce skončila halová sezóna v TU Liberec, Terka ještě tento víkend dohrává finále ČP v Přerově. První vážnějším testem našich nových juniorek bude halové Mistrovství ČR juniorek v beachvolejbalu - 6.4.2013, také na Pankráci.

Bohužel jsem nefotil, bylo hodně co sledovat (holky jsou perspektivní, ale je před námi hodně, hodně práce) a profesionální fotograf udělal nějak málo fotek.

Zobrazit článek
19. 2.2013
Top image

Michala Kvapilová - 2. místo v ČP žen

Nepíšu o Míše tak často, jak by si zasluhovala. Reprezentuje náš vratislavický klub v halové extralize volejbalu žen, kde hraje za Olymp Praha a to je nejvyšší soutěž v ČR.

Ve čtvrtek 14. února v Teplicích Olymp Praha potrápil VK Agel Prostějov ve finále Českého Poháru a prohrál až po boji 1:3 (-14, 19, -21, -23).

Míša byla nejlepší hráčkou Olympu. Více v několika fotografiích:

Zobrazit článek