Dospělí

17. 7.2012
Top image

1st European Universities Games - jsme v semifinále!!

Diváci a hráči ostatních týmů hodnotili čtvrtfinálový zápas Míši Kvapilové a Karoliny Řeháčkové s Polským univerzitním týmem z Varšavy jako zatím nejhezčí a nejnapínavější zápas zatím z celého beachvolejbalového turnaje žen.

Rádi souhlasíme, protože jsme nakonec vyhráli 2:1, v tie breaku 15:13.

Už úvodní set po velmi napínavém průběhu skončil 23:21, druhý set vyhrály Polky 21:17 a ve třetím setu se zase rozhodovalo až v posledních míčích, kde naše děvčata byla odvážnější při rozhodujících úderech.

Semifinále hrajeme zítra, ve středu 18. 7. už v 8 hod ráno.

Zobrazit článek
17. 7.2012
Top image

1st European University Games - pavouk

V pavouku jsme měli první kolo bye (volný los) a tak jsme rovnou naskočili do druhého kola, kam postoupily Rakušanky z Vídně.

Zápas to byl vcelku dramatický, ale Míša s Kájou vždy měly tak trochu navrch. A když se zase velmi dobře povzbuzovaly, byly soustředěné, tak i přes medical timeout soupeře,...

Zobrazit článek
17. 7.2012
Top image

1st European University Games - skupiny

Skupiny se začaly hrát v sobotu 14. 7. 2012 a my jsme jako prvního soupeře měli Švýcarky z Univerzity Curich. Neměli jsme vážnější problémy a to se týkalo i nedělního ranního zápasu s Chorvatkami z Univerzity Záhřeb a v obou zápasech jsme celkem hladce zvítězili. Děvčata se vcelku rychle sehrála a p...

Zobrazit článek
17. 7.2012
Top image

1st European University Games - úvodní dny

Podařilo se. Po dlouhých přípravách Míša Kvapilová (Beach Volley Vratislavice) a Karolina Řeháčková (Praha) reprezentují český beachvolejbal na 1. evropské univerziádě, která se koná v Cordobě, Španělsko.

Přiletěli jsme do Malagy kolem 22 hod. Další 2,5 hod jsme jeli autobusem do Cordoby a pak při...

Zobrazit článek
16. 7.2012
Top image

Míša u velkého úspěchu šestkového nároďáku

Přes 2 měsíce (od 30. 4. do 6. 7. 2012) Míša strávila v reprezentačním výběru ČR šestkového volejbalu.

Absolvovala celou Evropskou ligu (série 4 turnajů – Brno, Holandsko, Izrael a Řecko).

Závěrečný finálový turnaj byl v Karlových Varech 5. a 6. 7. 2012.

První den se hrálo velmi důležité semifinále, kdy vítěz z semifinále postupuje příští rok do světové ligy. Česko hrálo semifinále proti Nizozemí a vyhrálo 3:1, kdy 4. celý rozhodující set odehrála Míša v základní sestavě.

V následném finále Česko překvapivě ale zaslouženě vyhrálo nad Bulharskem, které v semifinále porazilo silné Srbky (budou hrát na OH).
Úspěch a radost nejlépe asi vystihnou fotky, slovy to moc nedokážu.

Zobrazit článek