Kadetky, juniorky

Tréninky PO, UT, ČT 18.00 - 19.30 hod, vše U ZŠ Vratislavice n. N.

Přehled účastí na trénincích zde.

13. 5.2012
Top image

Itálie Bibione Pineda - fotky

Zatím naše největší akce – jarní herní soustředění v Itálii Bibione Pineda je za námi.
Věřím, že se Všem líbilo a už nyní pracujeme na soustředění v roce 2013.

Stručný program soustředění 2012:

Sobota: Příjezd v 7 hod, od 9 hod poučení o ubytování a první trénink, od 14.30 hod druhý trénink, večer malý turnájek a prohlídka nejbližšího okolí. Počasí – zataženo, větrno, ale teplo, večer trochu sprchlo.

Neděle: 3 tréninky (od 9.30, od 14.30 a od 19.30 turnájek), počasí podmrakem, ale teplo, větrno.

Pondělí: Trénink od 9.30, od 14 hod turnaj míčovky, od 14.30 hod trénink kadeti a juniorky. V 19 hod vyhlášení a první zpívanky, volný trénink a program. Počasí už letní, jasno, cca 25° až do konce soustředění.

Úterý: Dopolední trénink od 9 hod, pak odjezd do Bibione (bus nebo in-line brusle) na Bibione Beach Volley Camp (jen pro amatéry), v 16 hod odjezd do Caorle. V 21 příjezd.

Středa: Trénink od 9 hod, pak od 14.30 turnaj rozmíchané dvojice, večeře Italské špagety (největší úspěch), vyhlášení, odjezd do Bibione na nákupy.

Čtvrtek: Trénink od 9 hod, pak od 14.30 turnaj stabilních dvojic, večeře, vyhlášení, zpívanky, párty na terase.

Pátek: 9.30 trénink, odpoledne úklid pokojů a volný program, 20 hod naložení velkých kufrů do bus, volno.

Sobota: 6.30 hod snídaně navíc, 8 hod odjezd, 12.30 hod kuřecí přírodní řízek navíc, 19.30 příjezd do Vratislavic.
Velké díky všem zúčastněným a organizátorům akce.

Cca 800 fotek je rozděleno na kategorie společné (viz níže),juniorky,míčovky, atrenéři a další. Najdete je ve fotogalerii.

Zobrazit článek
29. 4.2012
Top image

Juniorky z Vratislavic úspěšné v Praze na Pankráci

V opravdu letním počasí v sobotu 28. 4. 2012 na prvním letošním venkovním turnaji celorepublikové beachvolejbalové junior lize získali juniorky Beach Volley Vratislavic první úspěchy v začínající sezóně.
Turnaje v Praze na Pankráci se zúčastnilo 15 týmů z celé republiky. Za BV Vratislavice hrály tyto páry: Lucka Pokorná se Sárou Košatovou, Anička Bartoňová s Peťou Charyparovou, Terka Kvapilová s Bárou Svobodovou, Niky Patzaková s Adri Glaserovou a Terka Stašáková s Gábi Vazačovou.
Po čtyřčlenných skupinách, kde se hrálo na jeden set, všechny týmy postoupily do pavouka. A i zde poražení v pavouku dohrávali zápasy o pořadí. Každý pár odehrál tedy minimálně 5 zápasů, což je v tomto období velmi přínosné.
Bylo možno vidět velmi zajímavé a těsné výsledky, jak např. v boji o semifinále, kde vratislavická dvojice Terka s Bárou prohráli s Pankráckou dvojicí v tie-breaku 21:19 (hraje se do 15) a pak samotné semifinále mezi vratislavickými Aničkou s Péťou a Luckou se Sárou nabídl napínavou a kvalitní hru, která skončila také až v tie-breaku 20:18.
Pro členky BV Vratislavice byl turnaj součástí přípravy před soustředěním v Itálii. Pak následuje 13. května turnaj Gala Cup ve Střešovicích.
Celkové pořadí Juniorligy AQUAPALACE PRAHA – juniorky:

  1. Silvia, Lucka – TJ Červený Kostelec
  2. Lucka, Sára – BV Vratislavice
  3. Ani, Péťa – BV Vratislavice
  4. Bára, Saša – Beachklub Pankrác
  5. Terka, Bára – BV Vratislavice
  6. Adri, Paty – BV Vratislavice
  7. Terka, Gábi – BV Vratislavice

70 fotek je ve fotogalerii

Zobrazit článek
25. 1.2011
Top image

Kadeti úspěšně na AVL - 23.1.2011

Jako každou třetí neděli v měsíci, tak i 23.ledna 2011 vratislavičtí beachvolejbaloví kadeti bojovali na turnaji Amatérské Volejbalové Ligy (AVL) na ZŠ Dobiášova. Jde o soutěž smíšených družstev neregistrovaných volejbalistů a volejbalistek, kde se minulého ročníku zúčastnilo přes 40 družstev...

Zobrazit článek
19. 1.2011
Top image

Kadeti - další kolo AVL - 23.1.2011

Kadeti se zúčastní dalšího kola amatérské volejbalové ligy dospělých. Jde hlavně o získání dalších herních dovedností, budování týmu. Kadeti hrají za ZŠ Vratislavice společně s trenéry.

Po minulém kole, kde jsme získali první vítězství a body do celkového žebříčku, bychom rádi uspěli i v t...

Zobrazit článek
8. 4.2010
Top image

Praha Pankrác - poslední turnaj - přehazovaná, minibeach

V sobotu 10.4. 2010 jede na přehazovanou: Terka Martinátová, Jitka Pavlatová, Tomáš Budský, Eliška Šandová, Lukáš Weber, Mirek Kocek, Michal Pekárek, Tomáš Hmiro. Na minibeach jedou: Nikola Hamanová, Adriana Glaserová, Kristýna Vaníčková, Veronika Dostálová, Marek Navrátil, Šimon Krtička. Dvojičky n...

Zobrazit článek