Přehled účastí na trénincích zde.

21. 10.2012
Top image

Juniorky v krajském přeboru porazil Turnov

Naše juniorky zahájily krajský přebor v neděli 21. října 2012 turnajem ve Varnsdorfu.

V prvním zápase Vratislavické juniorky porazily domácí Varnsdorf 2:0, následně proti Bižulterii Jablonec si připsaly další výhru 2:0. Stejně jako družstvo Turnova.

Při vzájemném zápase neporažených družstev BV Vratislavic a Turnova byl vidět pohledný volejbal. První set byl po výpadku Vratislavic ve střední části setu plně v moci Turnova. Druhý set naše děvčata dokazovaly, že umí také bojovat a hrát hezký a pohledný volejbal. V rozhodujícím setu rozhodovaly maličkosti a díky několika chybám Vratislavic v koncovce se nakonec Turnov radoval z vítězství 15:13.

Vyrovnanost týmů je nejlepší pozvánkou na další turnaj krajského přeboru, který se koná 2. prosince 2012 právě ve Vratislavicích.

Zobrazit článek
20. 10.2012

Juniorky - KP - Varnsdorf

V neděli 21. 10. 2012 odjezd do Varsndorfu - 7.00 hod Terka Proseč, 7.05 Ani Rochlice Audi, 7.10 Fügnerova všichni ostatní.

14. 10.2012
Top image

Platby - evidence

Všechny platby i pohledávky jsou v evidenci, vždy v záložce Beach Vratislavice a v jednotlivých sekcích Míčovky, Kadeti, Juniorky.

Odkazy: Platby míčovky, platby kadeti, platby juniorky.

V případě nejasností nebo nesrovnalostí mě neváhejte ihned kontaktovat.

Děkuji.

Jan Kvapil

14. 10.2012
Top image

Krajský přebor - kadetky - Vratislavice

V sobotu 13. 10. 2012 jsme zahájili pro nás první turnaj krajského přeboru v kategorii kadetky. V domácím prostředí za BV Vratislavice hrály: Míša Sémová, Aneta Futerová, Kačka Hlubučková, Gábi Čermáková, Niky Patzaková, Áďa Kollertová, Terka Šimková, Kája Adamcová, Káťa Vacková, Johana Bocheňská a Jitka Pavlatová. Mnohé ještě žákyně, mnohé hrály poprvé v této kategorii. Přesto si náš tým v turnaji připsal i první vítězství. Turnaji celkem jasně dominoval tým Loko Liberec.

"A rozhodně to nebude poslední vítězství tohoto týmu. Děvčata hrála spolu poprvé. Musíme zapracovat hlavně na příjmu podání a vázla i souhra týmu. Což ale je pochopitlené, protože některé dívky trénují s juniorkami, ale většina se žákyněmi. Nejcennější jsou herní zkušenosti, které následně děvčata uplatní v žákovských či juniorských soutěžích." řekl trenér Jarda Bocheňský a dodal: "V posledním zápase proti Jablonci jsem dal příležitost mladším hráčkám a i přes prohru 0:2 mě příjemně překvapily dobrým výkonem. Snad je to bude motivovat k většímu tréninkovému úsilí."