Kadetky, juniorky

Tréninky PO, UT, ČT 18.00 - 19.30 hod, vše U ZŠ Vratislavice n. N.

Přehled účastí na trénincích zde.

12. 11.2012

Kadetky - krajský přebor - Lokotka Liberec

Nikol Patzaková, Adéla Kollertová, Terka Šimková, Aneta Futerová, Míša Sémová, Kačka Hlubučková, Gabi Čermáková, Anežka Straková a Míša Kocourová (libero) se v sobotu 17. 11. 2012 utkají v krajském přeboru kadetek na Lokomotivě Liberec, Jablonecká 21. Začátek bude v 9 hod, sraz v 8.10 hod před...

Zobrazit článek
28. 10.2012
Top image

Český pohár - úspěch juniorek

Volejbalový Český pohár juniorek a kadetek začal 27. a 28. října 2012 velkým dvoudenním turnajem všech přihlášených týmů v hale Slavie Hradec Králové. Z těchto týmů se kvalifikuje do hlavní soutěže 24 týmů, které jsou rozděleny dle výsledků do 3 skupin po 8 týmech.

Liberecký kraj zastupovaly týmy Beach Volley Vratislavice a TJ Turnov. Tým BV Vratislavice měl velmi těžkou základní skupinu, když v ní byly mimo Vratislavic jen extraligové týmy VK Slavia VŠ Plzeň, TJ Červený Kostelec a SK Slavia Kometa Praha.

Vratislavická děvčata v prvním zápase s plzeňským volejbalovým střediskem na začátku projevila zbytečný respekt a méně herních zkušeností. TJ Červený Kostelec je dlouholetý účastník extraligových soutěží mládeže a jeho herní kvalita je zřejmá. A tak první dva zápasy prohráváme 0:2. Nicméně se rozehráváme a po dobrém výkonu porážíme pražskou Slávii 2:0.

V další části turnaje už kompletní Vratislavice (z Prahy přijela studentka Petra Charyparová) postupně porazily týmy Bzence, Duchcova a Poličky. Během turnaje se projevila síla Vratislavic, kdy i zdánlivě ztracené sety (1:7, 8:17) nakonec vyhrály.

BV Vratislavice ve složení Bartoňová, Charyparová, Pokorná, Stašáková, Kvapilová, Vazačová, Svobodová, Kollertová a Patzaková se nakonec kvalifikovaly do druhé osmičky týmů soutěže.

TJ Turnov společně s týmy Střešovic, Plzně, Děčína, Přerova, Slavie HK, Karlových Varů a Červeného Kostelce jsou mezi nejlepšími týmy.

Zobrazit článek
21. 10.2012
Top image

Juniorky v krajském přeboru porazil Turnov

Naše juniorky zahájily krajský přebor v neděli 21. října 2012 turnajem ve Varnsdorfu.

V prvním zápase Vratislavické juniorky porazily domácí Varnsdorf 2:0, následně proti Bižulterii Jablonec si připsaly další výhru 2:0. Stejně jako družstvo Turnova.

Při vzájemném zápase neporažených družstev BV Vratislavic a Turnova byl vidět pohledný volejbal. První set byl po výpadku Vratislavic ve střední části setu plně v moci Turnova. Druhý set naše děvčata dokazovaly, že umí také bojovat a hrát hezký a pohledný volejbal. V rozhodujícím setu rozhodovaly maličkosti a díky několika chybám Vratislavic v koncovce se nakonec Turnov radoval z vítězství 15:13.

Vyrovnanost týmů je nejlepší pozvánkou na další turnaj krajského přeboru, který se koná 2. prosince 2012 právě ve Vratislavicích.

Zobrazit článek
20. 10.2012

Juniorky - KP - Varnsdorf

V neděli 21. 10. 2012 odjezd do Varsndorfu - 7.00 hod Terka Proseč, 7.05 Ani Rochlice Audi, 7.10 Fügnerova všichni ostatní.

Zobrazit článek
14. 10.2012
Top image

Platby - evidence

Všechny platby i pohledávky jsou v evidenci, vždy v záložce Beach Vratislavice a v jednotlivých sekcích Míčovky, Kadeti, Juniorky.

Odkazy: Platby míčovky, platby kadeti, platby juniorky.

V případě nejasností nebo nesrovnalostí mě neváhejte ihned kontaktovat.

Děkuji.

Jan Kvapil

Zobrazit článek