Články

22. 7.2015
Top image

Finále světové ligy

V minulém článku jsem si tak trochu rýpnul do mužského nároďáku a tak nyní činím nápravu. Francie, soupeř, kterého měli naši kluci ve skupině světové ligy vyhrála v Rio de Janeiroo finále světové ligy!

V semifinále Francouzi porazili mistry světa Poláky 3:2 (23, 23, -19, -22, 15) a pak ve finále Srbsko 3:0 (19, 21, 23), které v semifinále porazilo USA 3:2 (23, 21, -25, -20, 12).

Byl to krásný volejbal!

Zobrazit článek
13. 7.2015
Top image

World Grand Prix - Chorvatsko a postup!!!

Ano, na rozdíl od mužů, kteří si věřili, tak ženy jsou ve final four World Grand Prix. Jenom pro upřesnění, stejmá mužská soutěž se jmenuje World League. V posledním zápase naše děvčata odehrála dobré utkání a porazila Chorvatsko 3:1. Super popis zde: http://www.cvf.cz/?clanek=14968. Už se těším fin...

Zobrazit článek
12. 7.2015
Top image

World Grand Prix - Bulharsko

Bulharsko je častým soupeřem našich volejbalistek. Zvláště minulý rok pokud jsme nebyli v plné síle, tak nás Bulharky často porážely. Na této světové Grand Prix nám chybí úderná síla na univerzálu - Aneta Havlíčková, nejlepší naše hráčka. Přesto děvčata bojují o postup do Final Four skupiny 2 a jsou...

Zobrazit článek
11. 7.2015
Top image

World Grand Prix - Portoriko

Včera na World Grand Prix v utkání ČR - Portoriko (vítěz skupiny K) byla naše Míša součástí záchranného střídání, kdy v 2. setu za stavu 9:15 šla na hřiště společně s Luckou Smutnou (Veselkou) a pak i Evčou Hodanovou (nejlepší hráčka našeho týmu) a Gibou (Šárka Melichárková). Spíše to budilo dojem,...

Zobrazit článek
8. 7.2015
Top image

Žákyně - soustředění

Soustředění bude od 24. srpna do 6. září 2015. Tréninky budou vždy jednou denně od 14 do 16 hod**. O víkendu jsou možné turnaje. Mám určité povinnosti, jinak to nejde.

Soustředění je velmi důležité, podle účasti buď nás přihlásím nebo nepřihlásím na Český pohár žákyň. Už Vám bude většinou 14 let, a tak různé omluvy jako rodinné narozky, výlety apod. se budou muset přizpůsobit týmu. Domluvte to prosím s rodiči, ať jsou s tím seznámeni.

Po soustředění budou tréninky 3x týdně, v pondělí 17 - 18 hod, út + čt 17 - 18.30 hod. Zase, seznamte rodiče, že je volejbal týmová hra a každý je na každém tréninku potřebný. Volejbal je vaše druhá rodina. Takže učení a další zájmy a povinnosti by se měli trénikům přizpůsobit. Za to se naučíte tvrdě pracovat a být úspěšné. Nejlepší průprava do života.

Níže se zaregistrujte na soustředění. Soustředění bude platit klub.Zde seznam přihlášených.

Zobrazit článek
5. 7.2015
Top image

MČR U16 - Chodov u K.V.

Vítězové krajských přeborů v beachvolejbalu do 16 let měli právo nominace na finálový turnaj MČR U16 v Chodově u Karlových Varů. Jde o hezký beachvolejbalový areál.

Turnaj se konal od pátku 26. do neděle 28. června 2015. Dívky z důvodů reprezentačních povinností Lucky Kolářové ve šestkovém volejbalu se turnaje nezúčastnily, chlapci z Dukly (Martin Šábrt a Matouš Drahoňovský) hlavně díky svým rodičům na turnaji byli a uspěli.

Po skupinách, které se hrály v pátek, postoupili do pavouka a v neděli v závěrečném boji o umístnění skončili trochu smolnou porážkou 19:21 šestí.

Nicméně je to nejlepší umístnění kterého Liberecký kraj v beachvolejbalu na MČR U16 dosáhl. Chlapcům gratuluji, měl jsem tu čest s nima chvilku pracovat. Mají skvělé návyky z Dukly Liberec od Josefa Smolky a dalších trenérů.

Už nyní se těším na další rok.

Fotky ve fotogalerii, je zde i krátké video.

Zobrazit článek
5. 7.2015
Top image

VII. letní olympiáda mládeže ČR

Přes 2 500 nejlepších mladých sportovců ze všech krajů (z toho přes 240 z Libereckého kraje) se zúčastnilo VII. letní olympiády mládeže v Plzni od 14. do 19. 6. 2015. Soutěžilo se v 18 sportovních odvětvích (atletika, badminton, basketbal, beachvolejbal, cyklistika, fotbal, goalball, házená, hokejba...

Zobrazit článek
5. 7.2015
Top image

Pohár starosty Vratislavic - souhrn

Série 3 turnajů ve 3 kategoriích (muži, ženy, mix) tak jak každoročně, obsadily o 3 červnových víkendech naše vratislavické beach kurty u ZŠ Vratislavice.

Všechny turnaje se hrály pavoukem (sobota 16, neděle 24 pavouk) na dvě porážky. A týmy s dvěma porážkami šli do pavouka o 9.místo....

Zobrazit článek
1. 7.2015
Top image

Beachvolejbal žákyně - krajské přebory 2015

Náš klub Beach Volley Vratislavice společně s ZŠ Vratislavice n. N. na svých 3 beachvolejbalových kurtech u ZŠ Vratislavice uspořádal krajské beachvolejbalové přebory mládeže U16 (pod 16 let). Chlapci i děvčata absolvovala 2 turnaje, které byly současně s přeborníkem kraje i kvalifikací na VII. letn...

Zobrazit článek
9. 6.2015

Pozor - tréninky žákyň ukončeny

Tréninky žákyň jsou také ukončeny, nyní ve středu mám poradu a pak odjíždím na letní olympiádu mládeže.

Děkuji všem za pracovitost a sledujte web - letní soustředění a přípravné turnaje.

Zobrazit článek