Články

14. 4.2013
Top image

Olymp Praha v Přerov - rozhodující zápas

Rozhodující pátý zápas na hřišti Olympu by měl v pondělí začít ve 20:10, přímý přenos plánuje ČT Sport. Plánuji opravdovou fanouškovskou podporu.

Zobrazit článek
11. 4.2013
Top image

Juniorky BV Vratislavice stříbrné v krajském přeboru 2012/13

V sezóně 2012/13, v celkem pěti turnajích na různých místech (jeden z turnajů jste mohli sledovat i v tělocvičně ZŠ Vratislavice), naše juniorky získaly stříbrné medaile. S vítězným TJ Turnovem sehráli pokaždé vyrovnané utkání, které se vždy rozhodovaly až ve třetím setu, v tie-breaku. Bohužel v kra...

Zobrazit článek
9. 4.2013
Top image

Itálie - důležité info

Ahoj, čas odjezdu se blíží a tady jsou důležité pokyny, které do pátku 12. 4. 2013 musíš doplnit.

  1. Cestovní pojištění - podařilo se nám zajistit přes sponzora Uniqa výhodné podmínky - nikam nemusíš chodit a my tě pojistíme. Jen vyplň níže dotazník. Cena je pro mládež do 18 let 120,- Kč a dospělý platí 270,- Kč za celý pobyt (máme tam asistenční služby, trvalé následky, odpovědnost 3.osobě atd.). Pokud nechceš pojištění, nevyplň údaje, vyplň jen jméno. Tzn, že jsi pokyny četl. Děkuji.
  2. Kempová beach tílka - chceme nechat vyrobit ještě před odjezdem tílka na kemp a tak za 250,- Kč (pro mládež klubu za 200,-) budou tílka. Pokud ho chceš, vyplň níže dotazník, kde je velikost tílka.
  3. Peníze za pojištění a tílka pošli na účet 2229942329/0800 nebo přines osobně.
  4. Ubytování - pod dotazníkem je návrh ubytování. Dělal jsem to hrozně dlouho a pečlivě, ale stejně tam budou chyby. Dospělé prosím, aby mi poslali návrhy, kde by chtěli bydlet a s kým, mládež může poslat také návrhy úprav, ale tak, že se nejdříve domluví se všemi, koho se změna ubytování bude týkat.
  5. Návrat z Itálie můžeme přizpůsobit - viz otázka v dotazníku.
  6. V příloze najdeš jídelníček - po zkušenostech z minula budeme dělat snídaně a obědy (aby jsi mezi tréninky mohl odpočívat), večeře je na Vás. Domluvte se, většinou vždy jeden vaří pro všechny. Znova jsou níže i pokyny - např. zavazadlo do 20 kg, sebou jen koncentráty (voda je tam pitná, případně kupovaná stojí jako v ČR), piva budou česká a za české ceny, ale jen pro dospělé.

Ciao Italia

Zobrazit článek
8. 4.2013

Modrý a zelený minivolejbal - Nový Bor - závěrečné kolo - přihlášení

V pondělí 8.4.2013 rozdám lístky, hrají trojice, pokud bude dost aut, pojedeme auty z horního parkoviště kulturáku 101010. Začátek je v půl deváté, to bychom měli odjet v 7.45 hod. Pokud nebude dost aut, pojedeme busem.

Připomínám ročníky startujících v jednotlivých kategoriích, protože toto kolo je postupové! Postupuje se na celostátní kola.

zelená - 1.7. 2001 a mladší
modrá - 1.7. 2000 a mladší

Do tělocvičny vstup pouze po přezutí !!! Prosím, předejte a zdůraznětě tuto informaci doprovodu.

Zobrazit článek
5. 4.2013

Juniorky - poslední turnaj krajského přeboru

Jsou plánovaná 2 auta z Vratislavic v 7.30 hod (Jarda Bocheňský a Pavel Glaser) a Gábi jede v půl osmé od Fügnerky. Nakonec pojede i Terka Kvapilová (Katka Škodová ulehla s virózou). Terka Stašáková nevím jestli pojede.

Z Vratislavice pojedou - Adri, Terka Kv., Anička, Lůca.

Z Liberce pojede - G...

Zobrazit článek
29. 3.2013

ZMĚNY - Mladší žáci a žákyně - poslední turnaje v Liberci

Mladší žáci (Tomáš Rous, Martin Lank a Lukáš Charypar, Tomáš Budský a Kája Smolíková s Káťou Šolcovou) hrajou v sobotu 6. 4. 2013 na ZŠ Sokolovská. Pozor, hraje se už 8.30 hod, sraz tedy na místě v 8.00 hod.

Mladší žákyně (BV"A" - Peřinová, Mráčková, Dlouhá Katka; BV"B" - Bára Pod...

Zobrazit článek
29. 3.2013
Top image

Olymp Praha (Michala Kvapilová) jsou v semifinále extraligy

Tak stejně jako Dukla Liberec v mužské extralize, tak Olymp Praha v ženské jsou v semifinále. Na Olympu hraje Míša, která nás občas trénuje nebo trénuje s námi. A beach sezónu hraje za BV Vratislavice.

No i když to vypadá jako snadné vítězství, tak snadné to nebylo - http://www.olymppraha.cz

Zobrazit článek
27. 3.2013

Trénink ve čtvrtek 28. 3. od 15 hod

Trénink ve čtvrek 28. 3. je od 15 do 17 hod společný pro všechny skupiny. Trenér: Jarda Bocheňský

Zobrazit článek
27. 3.2013
Top image

Český pohár - celkové výsledky

Konečné pořadí ČP kadetek-juniorek ročníku 2012-2013:

1. TJ Červený Kostelec 93 b., 2. Slávia VŠ Plzeň 88 b., 3. TJ Junior Brno 85 b., ... 13. BV Vratislavice 47 b.

Podrobnější zpráva je v příloze.

Zobrazit článek
26. 3.2013
Top image

Juniorky - Český pohár - celkově 13. místo v ČR

Petra Charyparová, Lucie Pokorná, Terka Stašáková, Terka Kvapilová, Bára Svobodová, Adriana Glaserová, Nikol Patzaková a věkem ještě žákyně Kája Adamcová reprezentovaly Vratislavice v závěrečném turnaji ČP juniorek ve volejbalu. Turnaj se konal v Přerově od pátku do neděle. Závěrem zde byly vyhlášeny celkové výsledky celé soutěže, o které se za náš tým zasloužily i hráčky toho času nemocné nebo v rekonvalescenci, Anička Bartoňová a Gábi Vazačová.

ČP se hraje systémem kvalifikace a následných 4 turnajů od října do března, tzn. zhruba jeden turnaj měsíčně**. Každý turnaj se hraje přes celý víkend a každý tým odehraje min. 7 těžkých utkání ve dvou dnech**.

Hned druhý turnaj se nám zranila naše opora a nejlepší hráčka Anička Bartoňová a bohužel do dnešního dne není zcela zdravá. Toto dlouhodobé zranění kolena zásadně ovlivnilo naši hru a tak celkové 13. místo v této náročné a dlouhodobé soutěži lze hodnotit jako úspěch. Je potěšující sledovat, jak Vratislavice úspěšně pronikají do širokého volejbalového podvědomí, zvláště přístupem a bojovností našich děvčat.

Celkové vítězství vybojoval TJ Červený Kostelec, druhý skončil tým VK Slavia VŠ Plzeň, třetí TJ Junior Brno. Z našeho kraje nás předstihl jen TJ Turnov na 10. místě. Za námi skončily týmy např. Slavia Kometa Praha, Pardubic ad.

Děkujeme všem za podporu a těšíme se na další ročníky.

100 fotek ve fotogalerii

Zobrazit článek