Články

9. 12.2012
Top image

Krajský přebor mladších žáků ZŠ SokolovskÁ

2. kolo krajského přeboru čtyřek uspořádala ZŠ Sokolovská. Tomáš Budský, Tomáš Rous, Katka Šolcová, Kája Smolíková a Lukaš Charypar hráli proti jen chlapeckým družstvům ve skupině s týmy: Česká Lípa, Mnichovo Hradiště, Nový Bor.

Ač si nepřipsali žádnou výhru, turnaj se jim líbil a hezky si...

Zobrazit článek
9. 12.2012
Top image

Kadetky v Turnově - šestice statečných

Aneta Futerová, Kačí Hlubůčková, Gábi Čermáková, Kája Adamcová, Káťa Vacková, Johy Bocheňská. Šestice statečných. Šestice volejbalistek, které mi udělalo velkou radost.

V 3. kole krajského přeboru kadetek, nás postihlo velké rozložení týmu. Některé mají velké studijní problémy, některé volejbal přestal bavit surprise, a samo k tomu nějaká ta chřipka a léčení zranění. A přesto hrajeme s ostatními týmy vyrovnaně a lépe než v plné síle. Prostě vše má klady a zápory.

Mám obrovskou radost, že volejbal a hraní děcka baví a užívají si to. Ač nehrají úplně tak technicky skvěle, srdce mají skvělé a pro mě jsou to osobnosti, se kterými se rád potkávám a rád budu potkávat. Díky.

Turnaje se mimo nás zúčastnili Turnov, Jablonec a Tanvald. Hrálo se systémem každý s každým a my jsme nejvíce potrápili Tanvald. Ač jsme dvakrát v koncovkách setu vedli (23:19, 22:20), nevyhráli jsme. Jak jsem psal výše, k vítězství jsme ale byli mnohem blíže, než na minulém turnaji.

Pár fotek v galerii.

Zobrazit článek
7. 12.2012
Top image

Vynikající fotky, dobrý vánoční dárek

Profesionální fotograf Jarda Appeltauer (tel : 603 53 6789, apik@photoprofi.cz, www.apikfoto.cz)), který má studio a fotoateliér APIKFOTO v Široké ul. (průchod do Pražské), nám může upravit dle vašich požadavků fotky, které nafotil v neděli u nás.

Ukázka nabídky níže, máme velmi dobré ceny. Rád Vám je upraví a připraví, aby jste je mohli darovat třeba jako vánoční dárek.

Klidně mu napište nebo za ním zajděte.

Orientační ceny:

13x18 12,-

15x20 21,-

20x13 55,-

Velké rozměry

30x40 140,-

Zobrazit článek
5. 12.2012

Kadetky v sobotu 8. 12. v Turnově

Kadetky odjíždějí dvěma auty (Bocheňský, Čermák) do Turnova na krajský přebor. Hraje se v sobotu 8. 12. od 9 hod na dvou hřištích v městské hale u atletického stadiónu, tipuji ve 12 hod bude hotovo.

Odjezd v 7.50 hod parkoviště u kulturáku 101010. Bohužel Adrianě nepřišla ortéza, Pa...

Zobrazit článek
5. 12.2012

Turnaj v neděli 9.12. na ZŠ Sokolovské

Turnaje v neděli 9. 12. 2012 od 9 hod se už hraje (sraz v 8.30 hod) v tělocvičnách ZŠ Ještědské. Za náš klub se zúčastní: Tomáš Budský, Tomáš Rous, Lukáš Charypar, Kačka Šolcová a Karolína Smolíková.

Já jsem bohužel v Praze, dohled mají rodiče.

Zobrazit článek
2. 12.2012
Top image

Oslabené Vratislavice druhé - krajský přebor - juniorky

V 3. kole krajského přeboru si naše juniorky oslabené o zraněnou Aničku a Adrianu udržely druhou pozici v krajském přeboru. Turnaj se hrál v naší tělocvičně a zúčastnily se ho s námi týmy Turnova, Tanvaldu a Varnsdorfu.

Zajímavý byl už první zápas s Tanvaldem, který měl nebezpečné podání a dobrou hru v poli. Nakonec díky zlepšenému výkonu a publiku jsme vyhráli 2:1, 15:8 v tiebreaku.

Pak přišel na řadu zápas s vedoucím Turnovem, kde jsme stejně jako v 1. kole hráli rozhodující tie-break. Ten byl ale tentokráte po chybném rozhodnutí rozhodčího a následné ztrátě naší koncentrace v jasné režii Turnova a skončil 8:15. Nicméně byl vidět zajímavý a celkem kvalitní volejbal. Děvčata si pochvalovala atmosféru v tělocvičně a děkují publiku za podporu.

V závěrečném utkání jsme celkem jasně přehráli Varnsdorf.

Přes veškeré nemoce a komplikace je druhé místo úspěchem týmu, kde si každý musel rychle zvykat na novou pozici i roli na hřišti.

Za BV Vratislavice hrály: Petra Charyparová, Lucie Pokorná, Gabi Vazačová, Teri Kvapilová, Terka Stašáková, Bára Svobodová, Nikola Patzaková, Kačí Hlubučková a Anežka Straková.

Zobrazit článek
28. 11.2012
Top image

Neděle 2. 12. - krajský přebor juniorek a focení klubu

V neděli u nás v tělocvičně ZŠ Vratis lavice proběhne turna j krajského přeboru juniorek. A zároveň v elké focení všech členů klubu.

Časový harmonogram: 8 hod - juniorky sraz, 9 hod první zápas s Jiskrou Tanvald, 9.40 hod focení všech č lenů našeho klubu, 10.1...

Zobrazit článek
28. 11.2012
Top image

Starší žákyně - v sobotu 1. 12. se nehraje

Turnaj starších žákyň je přeložen na 9. 12. 2012. Většina z vás nemůže a tak jsem domluvil náhradní zá pasy: ve čtvrt ek 6. 12. hrajeme od 17 hod na ZŠ Dobiášova s TU a o týden později - 13. 12 . hrajeme na Ještědské.

Ještě se musíme domluvit s Českou...

Zobrazit článek
25. 11.2012
Top image

Smolný víkend juniorek

Opravdu smolný víkend jsme zažili na prvním kole Českého poháru juniorek v Hradci Králové.

Už nominace byla napínavá, nakonec Šimi s Adél nejely ze studijních důvodů, Gabi teploty. Nakonec v sedmi se dá také v pohodě hrát, jsem si říkal.

První zápas jsme hráli proti Svitavám, opravdu vysoké dívky. Chtěli jsme je zaskočit, že bude pozornější a nebudeme dělat chyby a dostaneme je pod tlak, kdy budou chybovat. Jsou více trénovaní a o dost vyšší, tak je chceme zaskočit. Opak je pravda, my kupíme chyby a oni se dostávají do pohody. První set jasně prohráváme. Do druhého jdeme, že není co ztratit a že si hezky zahrajeme. A ejhle, už jim stačíme a je z toho zajímavé utkání. Nakonec nešťastně prohráváme 27:25. Svitavy jsou náš hlavní soupeř v boji o první desítku v ČP.

Následně porážíme Třebín i Poličku a jdeme na suverénně nejlepší tým, Juniorky z Brna - volejbalové středisko podporované svazem a městem. Jsou výrazně lepší, ale bojujeme. Bohužel v prvním setu se zraní naše blokařská opora Anička, což následně ovlivní celý turnaj. Nakonec prohráváme.

Posledním zápasem soboty je boj s Kometou Praha (Slavia Praha). Po neuspořádané hře (Kuba musí hrát na bloku, ale hraje dobře) a nemožností střídat, bojovností vyhráváme v tie.breaku 16:14. Sláva. Sláva.

V neděli je smolný víkend dokonán. V prvním zápase si podvrkne kotník Paty a pak Lůca. A tak poslední zápasy, které bychom měli vyhrávat prohráváme - nejdříve s Chodovem a pak s Hradcem.

Velmi dobře známe ambulanci v hradecké fakultní nemocnici a večeře v restauraci IL TORO také nebyla vůbec špatná.

57 fotek ve fotogalerii.

Zobrazit článek
19. 11.2012

Mladší žákyně v České Lípě

Adri Peřinová, Kačka Mráčková, Katka Dlouhá a Niky Valentová jako BV Vratislavice "A" (jasně nejmladší na turnaji) a Bára Podzimková, Anička Fořtová a Lucka Toločková jako BV Vratislavice "B" hrály krajský přebor mladších žákyň v České Lípě.

Mladší "A" tým měl problémy s podáním, jakmile h...

Zobrazit článek