Články

21. 8.2015
Top image

Možnost výdělku pro členy klubu

Republikové finále Barevného minivolejbalu 5. - 6. 9. 2015 Dukla Liberec** (venku na městském stadionu) - budeme potřebovat rozhodčí - starší 12-ti let. Odměna činí 200,00 Kč/ den. Tedy za sobotu a neděli 400,00 Kč plus stravenky na sobotní a nedělní oběd.

Akce na celý den, přihlašujte se zde níže, přihláška je závazná, omlouvá jen nemoc (potvrzení od lékaře). Rozšiřte mezi sebou. Děkuji. Předpokládám možnost zhlédnout utkání reprezentace v dané termíny.

Zobrazit článek
17. 8.2015
Top image

Kvapilky druhé na Pankráci

Michala a Terka Kvapilové v přípravě na Straropramen Cool Super Cup 2015 obsadily ve velkém horku druhé místo za Nikolou a Veronikou Jindrovými z Rumburka. Turnaje se zúčastnilo 13 dvojic. Původní turnaj ČVS v Karviné byl bohužel zrušen z technických důvodů???

Fotky jsou ve fotogalerii.

Zobrazit článek
10. 8.2015
Top image

Finále World Grand Prix 2015 a příprava na ME

Naše ženské volejbalové repre minulý rok postoupily do 2. skupiny světové ligy (zvané World Grand Prix) a hned si střihly finále, které se hrálo v Lublinu (Polsko). Byli jsme osobně přítomni a je to pravda, v Polsku je sportem číslo jedna volejbal!!! Už i na naše holky, které bohužel s Polskem nehrály, byla Globus aréna slušně zaplněna (cca 3 000 fans). Na polské zápasy odhadem 5 000 fanoušků, kteří se opravdu bavili. Příklad - polská hymna se nehrála, tu zpívali fanoušci sami. Vítězkami se staly Holanďanky, když ve finále porazily Polky 3:0, naše děvčata v boji o bronz porazily Portoriko 3:1. Úspěch, zvláště když chyběla naše nejlepší

univerzálka Aneta Havlíčková. V shrnujícím videu je v akci i naše Michala Kvapilová, dres č. 10.

Od 17. srpna začíná ženám příprava na ME, které je v Belgii a Holandsku od 26. září do 4. října 2015. Tam máme ve skupině Rumunsko, Německo, Srbsko. Postupují 3 ze skupiny, první rovnou do čtvrtfinále.

Zobrazit článek
24. 7.2015
Top image

Úspěšný charitativní turnaj

Eva Fryšarová zorganizovala charitativní turnaj na našich kurtech. Všechno vybrané startovné šlo na Anabell. I přes horké počasí se turnaje v rámci benefiční Anabell Beach Tour sešlo 17 párů. Díky nim se pro Anabell vybralo krásných 6 400 korun. První místo brali Jiří s Míšou za Ivou se Štěpánem.

D...

Zobrazit článek
22. 7.2015
Top image

Finále světové ligy

V minulém článku jsem si tak trochu rýpnul do mužského nároďáku a tak nyní činím nápravu. Francie, soupeř, kterého měli naši kluci ve skupině světové ligy vyhrála v Rio de Janeiroo finále světové ligy!

V semifinále Francouzi porazili mistry světa Poláky 3:2 (23, 23, -19, -22, 15) a pak ve finále Srbsko 3:0 (19, 21, 23), které v semifinále porazilo USA 3:2 (23, 21, -25, -20, 12).

Byl to krásný volejbal!

Zobrazit článek
13. 7.2015
Top image

World Grand Prix - Chorvatsko a postup!!!

Ano, na rozdíl od mužů, kteří si věřili, tak ženy jsou ve final four World Grand Prix. Jenom pro upřesnění, stejmá mužská soutěž se jmenuje World League. V posledním zápase naše děvčata odehrála dobré utkání a porazila Chorvatsko 3:1. Super popis zde: http://www.cvf.cz/?clanek=14968. Už se těším fin...

Zobrazit článek
12. 7.2015
Top image

World Grand Prix - Bulharsko

Bulharsko je častým soupeřem našich volejbalistek. Zvláště minulý rok pokud jsme nebyli v plné síle, tak nás Bulharky často porážely. Na této světové Grand Prix nám chybí úderná síla na univerzálu - Aneta Havlíčková, nejlepší naše hráčka. Přesto děvčata bojují o postup do Final Four skupiny 2 a jsou...

Zobrazit článek
11. 7.2015
Top image

World Grand Prix - Portoriko

Včera na World Grand Prix v utkání ČR - Portoriko (vítěz skupiny K) byla naše Míša součástí záchranného střídání, kdy v 2. setu za stavu 9:15 šla na hřiště společně s Luckou Smutnou (Veselkou) a pak i Evčou Hodanovou (nejlepší hráčka našeho týmu) a Gibou (Šárka Melichárková). Spíše to budilo dojem,...

Zobrazit článek
8. 7.2015
Top image

Žákyně - soustředění

Soustředění bude od 24. srpna do 6. září 2015. Tréninky budou vždy jednou denně od 14 do 16 hod**. O víkendu jsou možné turnaje. Mám určité povinnosti, jinak to nejde.

Soustředění je velmi důležité, podle účasti buď nás přihlásím nebo nepřihlásím na Český pohár žákyň. Už Vám bude většinou 14 let, a tak různé omluvy jako rodinné narozky, výlety apod. se budou muset přizpůsobit týmu. Domluvte to prosím s rodiči, ať jsou s tím seznámeni.

Po soustředění budou tréninky 3x týdně, v pondělí 17 - 18 hod, út + čt 17 - 18.30 hod. Zase, seznamte rodiče, že je volejbal týmová hra a každý je na každém tréninku potřebný. Volejbal je vaše druhá rodina. Takže učení a další zájmy a povinnosti by se měli trénikům přizpůsobit. Za to se naučíte tvrdě pracovat a být úspěšné. Nejlepší průprava do života.

Níže se zaregistrujte na soustředění. Soustředění bude platit klub.Zde seznam přihlášených.

Zobrazit článek
5. 7.2015
Top image

MČR U16 - Chodov u K.V.

Vítězové krajských přeborů v beachvolejbalu do 16 let měli právo nominace na finálový turnaj MČR U16 v Chodově u Karlových Varů. Jde o hezký beachvolejbalový areál.

Turnaj se konal od pátku 26. do neděle 28. června 2015. Dívky z důvodů reprezentačních povinností Lucky Kolářové ve šestkovém volejbalu se turnaje nezúčastnily, chlapci z Dukly (Martin Šábrt a Matouš Drahoňovský) hlavně díky svým rodičům na turnaji byli a uspěli.

Po skupinách, které se hrály v pátek, postoupili do pavouka a v neděli v závěrečném boji o umístnění skončili trochu smolnou porážkou 19:21 šestí.

Nicméně je to nejlepší umístnění kterého Liberecký kraj v beachvolejbalu na MČR U16 dosáhl. Chlapcům gratuluji, měl jsem tu čest s nima chvilku pracovat. Mají skvělé návyky z Dukly Liberec od Josefa Smolky a dalších trenérů.

Už nyní se těším na další rok.

Fotky ve fotogalerii, je zde i krátké video.

Zobrazit článek