Zobrazit článek
15. 2.2013
Top image

Mladší žákyně - další turnaj

V sobotu 23. února je další turnaj mladších žákyň. Turnaj organizuje TU Liberec.

Týmy si dohodneme v pondělí 18. 2. na tréninku, a v pondělí chci potvrdit, že nemáte žádnou rodinnou akci. Turnaj je rodinná akce!! Omlouvá jen nemoc.

Počítám s Bárou Podzimkovou, pak s Terkou ...

11. 2.2013
Top image

Juniorky - KP - 4. kolo - Tanvald

V neděli 10. 2. 2013 v Tanvaldu jsme hráli 4. kolo krajského přeboru juniorek.

Některé hráčky se vracely po zraněních a často s minimálním tréninkem. A to bylo na hře znát. Hráli jsme všechny zápasy na 3 sety, kdy jsme kladli důraz na získávání herních zkušeností všech hráček, zvláště těch ještě kadetského věku.

Celkově držíme 2. místo v soutěži.

Celkové výsledky:

BV Vratislavice - Tanvald 2:1 (16, -20, 10)

BV Vratislavice - Turnov 1:2 (19, -20, -5)

BV Vratislavice - Jablonec 2:1 (12, -23, 10)

10. 2.2013
Top image

Starší žákyně 3. v krajském přeboru

V sobotu 9. února 2013 jsme doma ve tělocvičnách ZŠ Vratislavicích organizovali 3. kolo krajského přeboru starších žákyň ve volejbalu.

Po velkém úspěchu v předminulém kole (výhra nad Ještědskou), jsme si v koutku duše dělali naděje, že bychom mohli v domácím prostředí ve finálové čtyřce kraje dosáhnout i na 2. místo. Ale už první zápas (i když vyhraný) s Technickou Univerzitou "B" ukazál, že naše forma zase není tak skvělá. Hra byla zbytečně nervózní a nepřesná, bez tvrdého útoku. Nicméně výhra 2:0 (11, 23) se počítala, a to je důležité.

V druhém zápase turnaje Technickou Univerzitu "A" porazila Ještědská, která byla naším dalším soupeřem.

První set se nám na začátku vůbec nepovedl (prohráváme hned 0:7). Sice se postupně dostáváme do zápasu, nicméně soupeře nám toho už moc nedovolil. Ve druhém setu se situace obrací, daří se nám trápit soupeře a v průběhu zápasu vedeme my. Po dobré hře si snad i myslíme, že už vyhrajeme. Což se nedělá. A tak chyby na příjmu těžkého podání soupeře a pak i opakovaně naše zkažené podání v koncovce setu (máme i setboly), způsobuje napjatou, dramatickou a pro nás prohranou koncovku setu. Celkově prohráváme 0:2 (-10, -25). Dobrá škola, nemůžeme vypouštět jediný míč, jediný bod.

V posledním zápase se už tak trochu trápíme, jasná prohra s techničkou "A" 0:2 (-15, -12) ukazuje, že mezi zápasy je nutné odpočívat. Jak fyzicky tak psychicky. Však se to také naučíme.

Zatím průběžné 3. místo v krajském přeboru nebylo před rokem ani naším nejodvážnějším snem. Gratulujeme a děkujeme Káje Adamcové, Míše Kocourové, Katce Vackové, Johy Bocheňské, Jitce Pavlatové, Káje Smolíkové, Kátě Šolcové a Báře Podzimkové.

Děkujeme i fanouškům. Držte nám palce i nadále.

9.00 hod BV Vratislavice – TU Liberec „B“ 2:0 (11, 13)

10.00 hod TU Liberec „A“ – Ještědská 0:2 (-19, -24)

11.00 hod BV Vratislavice – Ještědská 0:2 (10, 25)

12.00 hod TU Liberec „A“ – TU Liberec „B“ 2:0 (6, 12)

13.00 hod TU Liberec „B“ – Ještědská 0:2 (-9, -16)

14.00 hod BV Vratislavice – TU Liberec „A“ 0:2 (-15, -12)

6. 2.2013
Top image

Krajský přebor st. žákyň - pozvánka na sobotu 9. 2.

V sobotu 9. 2. 2013 hrajou naše starší žákyně o první místa v krajském přeboru ve volejbalu v tělocvičně ZŠ Vratislavice.

Zveme každého, přijďte povzbudit vratislavický volejbalový zázrak. Děvčata z naší školy se měří s nejlepšími volejbalovými týmy v libereckém kraji.

P...

3. 2.2013
Top image

Minivolejbal v barvách Nový Bor

Nedělní dopoledne 3. 2. 2013 naše míčovky a jejich někteří rodiče strávili na 2. kole krajského přeboru v barevném minivolejbalu. Turnaj se konal v městské hale v Novém Boru**. Velké díky patří Radimovi Mitiskovi, hlavnímu organizátorovi

a jeho partě, která zabezpečila tento obrovský tur...

28. 1.2013
Top image

Juniorky 3. kolo ČP - Uherské Hradiště

1. kolo Českého poháru juniorek ve volejbalu ve hrálo až v dalekém Uherském Hradišti.

Naše juniorky dlouhodobě postrádají nejlepší hráčku Aničku Bartoňovou (operace kolena). K ní se nyní bohužel přidala Terka "Kuba" Stašáková, která má problémy s kotníkem, který si poranila v minulém kole...

27. 1.2013
Top image

Starší žákyně - úspěšné v KP

Naše starší žákyně úspěšně zvládly velmi důležitou dohrávku s Českou Lípou v krajském přeboru.

Vítězství znamená, že stále jsou mezi prvními 4 týmy v kraji. A také že uvidíme v sobotu 9. 2. nejlepší krajské týmy ve volejbalu starších žákyň přímo ve Vratislavicích v tělocvičnách ZŠ....

25. 1.2013

Juniorky - Uherské Hradiště

Odjezd v 5.30 hod z Fügnerky, cesta je za 400,- Kč a ubytování za 250,- Kč/osoba. V neděli hrajeme poslední zápas od 10.30 hod. Cesta trvá min. 4 hod. Postupně nás čekají: Pardubice, Duchcov, Uherské Hradiště, Slavia HK, Turnov, Děčín a Svitavy.