Články

1. 9.2012

Tréninky podzim 2012

Juniorky: úterý 17 - 18.30 hod, čtvrtek 18.30 - 20.00 hod. Začínáme v ÚT 4. 9.

Kadeti: pondělí 16 - 18 hod, čtvrtek 17 - 18.30 ho d. Začínáme v PO 3. 9.

Míčovky: pondělí 15 - 16 hod, čtvrtek 16 - 17 hod. Začínáme v PO 10. 9. 2012

Vše v tělocvičně ZŠ Vratislavice.

Děláme nové d

...

Zobrazit článek
26. 8.2012
Top image

Všechny turnaje už v kalendáři - věřím, že trénujete

Už brzy to začne naplno. V příštím týdnu zjistím, kdy budeme mít tréninky v tělocvičnách a hned se do toho obujeme. Čeká nás hodně turnajů a soutěží - juniorky, kadetky, starší žákyně, mladší žákyně, mladší žáci.

V kalendáři zde na webu máte kompletní seznam všech turnajů, které se nás týkají. Při...

Zobrazit článek
28. 7.2012
Top image

Míša Kvapilová v tisku

Míša Kvapilová v tisku.

Zobrazit článek
24. 7.2012
Top image

Minivolejbal v barvách - Jablonec - fotky

Ohlédnutí několika fotkami za jednou z největších akcí uspořádanou českým volejbalovým svazem, která se konala 8. a 9. 6. 2012 v Jablonci nad Nisou. Součástí byl turnaj Evropské ligy mužů a především turnaj v minivolejbalu v barvách. Zde se turnaje zúčastnilo cca 600 mladých nadějných volejbalistů z celé republiky v různých kategoriích.

Náš klub měl přihlášeno více týmů, ale nakonec se turnaje zúčastnily jen Katka Dlouhá s Adrianou Peřinovou a Katka Mráčková s Natálkou Bitkovskou, Adam Plašil s Lubošem Staňkem. Terce Švihlíkové bez omluvy nepřijela spoluhráčka a Ondra Kupec náhle onemocněl.

Zobrazit článek
18. 7.2012
Top image

1st European Universities Games - je to tam!!!

O další úspěch českého ženského beachvolejbalu se zasloužily Míša Kvapilová a Karolina Řeháčková. Míša a Kája z Vysoké školy ekonomické v Praze zvítězily na 1.Evropských hrách univerzit v Cordobě.

V semifinále (začátek v 8 hod) s Polkami z Katowic Míša s Kájou vyhrály 2:1 (-19;15;5), kdy v tie-breaku už jasně dominovaly 15:5. Potom zbýval poslední zápas turnaje, finále.

Tam se celkem překvapivě místo domácích Španělek dostaly Polky z Varšavy.

V hezké finálové atmosféře naše holky podaly perfektní výkon a oproti čtvrtfinále, kde zvítězily až v tie-breaku 15:13, tentokrát jasně dominovaly 21:13, 21:14.

Navíc Míša z našeho BVV byla vyhodnocena jako nejlepší blokařka turnaje a ještě i nejužitečnější (MVP – nejvyšší ohodnocení) hráčka turnaje.
Absolutorium zaslouží i Karolina, perfektně podávala, skvěle bránila v poli i na síti, bezchybně a tvrdě útočila. Když k tomu děvčata přidaly zdravé povzbuzování a vzájemnou týmovou podporu v každém utkání, nebylo divu, že nakonec celý turnaj vyhrály.

Fotky z semifinále a finále ve fotogalerii.

Zobrazit článek
17. 7.2012
Top image

1st European Universities Games - jsme v semifinále!!

Diváci a hráči ostatních týmů hodnotili čtvrtfinálový zápas Míši Kvapilové a Karoliny Řeháčkové s Polským univerzitním týmem z Varšavy jako zatím nejhezčí a nejnapínavější zápas zatím z celého beachvolejbalového turnaje žen.

Rádi souhlasíme, protože jsme nakonec vyhráli 2:1, v tie breaku 15:13.

Už úvodní set po velmi napínavém průběhu skončil 23:21, druhý set vyhrály Polky 21:17 a ve třetím setu se zase rozhodovalo až v posledních míčích, kde naše děvčata byla odvážnější při rozhodujících úderech.

Semifinále hrajeme zítra, ve středu 18. 7. už v 8 hod ráno.

Zobrazit článek
17. 7.2012
Top image

1st European University Games - pavouk

V pavouku jsme měli první kolo bye (volný los) a tak jsme rovnou naskočili do druhého kola, kam postoupily Rakušanky z Vídně.

Zápas to byl vcelku dramatický, ale Míša s Kájou vždy měly tak trochu navrch. A když se zase velmi dobře povzbuzovaly, byly soustředěné, tak i přes medical timeout soupeře,...

Zobrazit článek
17. 7.2012
Top image

1st European University Games - skupiny

Skupiny se začaly hrát v sobotu 14. 7. 2012 a my jsme jako prvního soupeře měli Švýcarky z Univerzity Curich. Neměli jsme vážnější problémy a to se týkalo i nedělního ranního zápasu s Chorvatkami z Univerzity Záhřeb a v obou zápasech jsme celkem hladce zvítězili. Děvčata se vcelku rychle sehrála a p...

Zobrazit článek
17. 7.2012
Top image

1st European University Games - úvodní dny

Podařilo se. Po dlouhých přípravách Míša Kvapilová (Beach Volley Vratislavice) a Karolina Řeháčková (Praha) reprezentují český beachvolejbal na 1. evropské univerziádě, která se koná v Cordobě, Španělsko.

Přiletěli jsme do Malagy kolem 22 hod. Další 2,5 hod jsme jeli autobusem do Cordoby a pak při...

Zobrazit článek
16. 7.2012
Top image

UVEX Regionální MČR Liberec – 3. kolo

Jak je snad už zvykem, o víkendu 7. a 8. července 2012 zase při slunečném počasí proběhlo 3. a poslední kolo Uvex Regionální MČR amatérů v beachvolejbalu na kurtech liberecké přehrady.

V sobotu hráli od 9 hod muži a od 13.30 ženy.

V neděli od 9 hod kategorie mix.

V mužích při menší ale o to cennější účasti (např. Honza Maštalíř, Jirka Kafka, Kuba Neumann, Edy, Martin Votrubec, Petr z Jirkou přijeli z Prahy) nakonec po urputných bojích zvítězil tým Honzů (Honza Mitušina, kterému nepřišel parťák a tak vzal za vděk mou účast). Druzí skončili Petr a Jirka z Prahy a třetí byli jen o jeden míč Martin s Kubou před Honzou Maštalýřem a Jirkou Kafkou. Edy s Kubou byli pátí. Já si to užil, doufám, že i ostatní.

V ženách si vítězství odvezly sestry Jindrovi (Nikča a Verča), druhé skončily sestry Kvapilovi a třetí byly naše juniorky Péťa Charyparová a Anni Bartoňová.

V neděli v mixech se zúčastnilo 13 týmů a potřetí za sebou vyhráli Bryknarovi. Ve finále těsně porazili Bambiho s Kubou (Nejedlí – to je příjmení), bronzoví byli Petr Uhlárik s Katkou Havlíkovou (juniorka Bižuterie Jablonec).

Děkujeme Všem za dobrou atmosféru a skvělé zápasy.

Příští rok připravuji nejen grilovaná křidýlka, ale i naše bramboráky.

Kompletní výsledky ze všech turnajů jsou v příloze, fotky níže nebo ve fotogalerii.

Zobrazit článek