Články

19. 11.2012
Top image

Kadetky hrály krajský přebor

Další kolo krajského přeboru kadetek jsme odehráli v sobotu 17. listopadu v hale Lokomotivy Liberec. BV Vratislavice měly v sestavě: Nikolu Patzakovou, Adél Kollertovou, Terezu Šimkovou, Anežku Strakovou, Gábi Čermákovou, Anetu Futerovou, Kačí Hlubučkovou, Míšu Sémovou a jako libero Míšu Kocourovou.

Tuto soutěž jsme přihlásili, aby mladé hráčky, které tolik nehrají v juniorkách, získaly herní zkušenosti a s radostí si zahrály. Což se v prvním zápase vůbec nedařilo. Výsledek proti favoritovi nakonec nebyl špatný (ve střední části jsme s nima drželi krok i skóre), ale ten projev nebyl vůbec týmový a radostný. S domácí Lokotkou prohráváme 0:2.

Po domluvě v šatně, jsme proti nakonec vítězovi celého turnaje, Turnovu, odehráli naopak bojovný, nadšený a týmový výkon. Celou halu zaujal zejména druhý set, který dopadl 33:31 pro Turnov (celý zápas 0:2), ale my jsme měli hodně setbolů a byli jsme opravdu blízko vítězství.

A jak už to bývá, poslední zápas se nám zase moc nepovedl. S Tanvaldem jsme také prohráli 0:2, kdy jsme si mysleli, po dobrém výkonu s Turnovem, že vše půjde samo. Ale ono nešlo.

Všechny tyto zápase snad přinášejí pro každého mnoho zkušeností, jak správně hrát a chovat se na hřišti.

Celkové výsledky soutěže jsou zde.

Zobrazit článek
18. 11.2012

Trénink pole v Japonsku

Zřejmě něco špatně udělala v tréninku nebo v zápase a tak trénovala trochu více . . . , no podívejte se:

Zobrazit článek
14. 11.2012

Zatím nejedou!! - Mladší žáci - sobota 17. 11. Česká Lípa

Tomáš Budský, Tomáš Rous, Martin Lank a Abdu Karimov nemají dospělý doprovod do Č. Lípy a tak zatím nemohou jet.

Zobrazit článek
12. 11.2012

Mladší žákyně - turnaj Česká Lípa - neděle 18. 11. 2012

Dvě družstva pojedou v neděli 18. 11. do České Lípy do tělocvičny ZŠ Lada, Šluknovská 2904.

První družstvo ve složení Kačky Dlouhá a Mráčková, Adriana Peřinová. Druhé družstvo: Bára Podzimková, Lucka Toločková a _Nikol Valentová_.

Zase se bude hrát asi od 9 hod, pojedete s dědou od Adria...

Zobrazit článek
12. 11.2012

Kadetky - krajský přebor - Lokotka Liberec

Nikol Patzaková, Adéla Kollertová, Terka Šimková, Aneta Futerová, Míša Sémová, Kačka Hlubučková, Gabi Čermáková, Anežka Straková a Míša Kocourová (libero) se v sobotu 17. 11. 2012 utkají v krajském přeboru kadetek na Lokomotivě Liberec, Jablonecká 21. Začátek bude v 9 hod, sraz v 8.10 hod před...

Zobrazit článek
12. 11.2012

Mladší žáci - sobota 17. 11. Česká Lípa

Tomáš Budský, Tomáš Rous, Martin Lank a Abdu Karimov budou reprezentovat v České Lípě náš klub.

Hraje se v tělocvičně - ZŠ Lada, Šluknovská 2904.

Kluci pojedou patrně vlakem - v 6.28 z Liberce, příjezd do Č. L. v 7.33 a odtud 7.49 jede bus 203 až na konečnou zastávka hotel Kahan a pak pár...

Zobrazit článek
3. 11.2012
Top image

Velký úspěch volejbalových žákyň

V sobotu 3. 11. 2012 v České Lípě na krajském volejbalovém turnaji našich šest děvčat dokázala neuvěřitelné. Bojovností, zaujetím i svým volejbalovým umem vratislavická děvčata porazila družstvo sportovní volejbalové školy Ještědská Liberec.

K tomuto velkému úspěchu předcházelo vítězství nad družstvem Doksy. V turnaji naše děvčata prohrála jen s TU „A“ a tak skončila v nejlepší skupině krajského přeboru na 2.místě.

Skvělou atmosféru a velkou radost si udělali: Kája Adamcová, Johana Bocheňská, Jitka Pavlatová, Míša Kocourová, Katka Vacková a Kája Smolíková. Současně je to velký trenérský úspěch Jardy Bocheňského.

Zobrazit článek
1. 11.2012
Top image

Míčovky řádily na písku - Praha Pankrác

V sobotu 27. 10. 2012 do Prahy do největšího krytého beachvolejbalového areálu v ČR odjeli míčovky Denisa Franzová a Dlouhá Adéla, Terka Švihlíková a Plašil Adam, Katky Rohlenová a Havrdová, Adriana Peřinová a Kačka Dlouhá, Pavlatová Lucka a Denisa Janečková, Terka Kleinerová a Lucka Toločková.

Všichni si zahráli turnaj v beach přehazované a ty starší i turnaj v minibeach. Všechny naše děcka musíme pochválit, hrály s nadšením a zaujetím.

V beachpřehazované jsme měli vratislavické finále, které nakonec jen těsně vyhrály Adriana s Kačkou před Terkou s Luckou. Ti jim pak porážku oplatili v turnaji minibeach.

Děkujeme prezidentovi klubu a mamince Adriany Šarce za dopravu a koučování dětí. Bez nich by akce nemohla proběhnout.

Fotky ve fotogalerii nebo níže.

Zobrazit článek
28. 10.2012
Top image

Český pohár - úspěch juniorek

Volejbalový Český pohár juniorek a kadetek začal 27. a 28. října 2012 velkým dvoudenním turnajem všech přihlášených týmů v hale Slavie Hradec Králové. Z těchto týmů se kvalifikuje do hlavní soutěže 24 týmů, které jsou rozděleny dle výsledků do 3 skupin po 8 týmech.

Liberecký kraj zastupovaly týmy Beach Volley Vratislavice a TJ Turnov. Tým BV Vratislavice měl velmi těžkou základní skupinu, když v ní byly mimo Vratislavic jen extraligové týmy VK Slavia VŠ Plzeň, TJ Červený Kostelec a SK Slavia Kometa Praha.

Vratislavická děvčata v prvním zápase s plzeňským volejbalovým střediskem na začátku projevila zbytečný respekt a méně herních zkušeností. TJ Červený Kostelec je dlouholetý účastník extraligových soutěží mládeže a jeho herní kvalita je zřejmá. A tak první dva zápasy prohráváme 0:2. Nicméně se rozehráváme a po dobrém výkonu porážíme pražskou Slávii 2:0.

V další části turnaje už kompletní Vratislavice (z Prahy přijela studentka Petra Charyparová) postupně porazily týmy Bzence, Duchcova a Poličky. Během turnaje se projevila síla Vratislavic, kdy i zdánlivě ztracené sety (1:7, 8:17) nakonec vyhrály.

BV Vratislavice ve složení Bartoňová, Charyparová, Pokorná, Stašáková, Kvapilová, Vazačová, Svobodová, Kollertová a Patzaková se nakonec kvalifikovaly do druhé osmičky týmů soutěže.

TJ Turnov společně s týmy Střešovic, Plzně, Děčína, Přerova, Slavie HK, Karlových Varů a Červeného Kostelce jsou mezi nejlepšími týmy.

Zobrazit článek
23. 10.2012
Top image

Pankrác sobota 27. 10. - ZMĚNA!!

![](20111203_pankrac_mic_21.jpg)_**Aktuálně: Verča Drechslerová má teploty a tak nejede ani Lenka Máchalová.**_ V pondělí si přijďte pro peníze.
V **sobotu 27. 10. 2012** mají sraz na **Fügnerce** v **6:45** hod: **_Denisa Franzová a Dlouhá Adéla, Lenka Máchalová a Drechslerová Verča, Terka Švihlí...

Zobrazit článek